Horizon Camera 3.1.1 (ios)

Horizon Camera

Horizon Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Horizon Camera, telefon ve tabletlerinizi nasıl tutarsanız tutun daima yatay olarak fotoğraf çeken güçlü bir iOS kamera uygulaması.

Horizon Camera, zaman içerisinde sürekli kendini geliştirerek yeni özellikler kazanan ödüllü bir iOS kamera uygulaması. Android uygulaması da bulunan Horizon Camera, sunmuş olduğu gelişmiş ve güçlü özellikler dışında asıl olarak yatay çekimleri ile ön plana çıkıyor. Bunun anlamı iPhone ve iPad'lerinizi hangi açıyla tutarsanız tutun çekeceğiniz fotoğraf ve videoların her daim yatay olacak olması. Özellikle video çekimlerinde çok işe yarayan bu özellik uygulamanın ana özelliği.

2K çözünürlüğe kdar destek veren uygulama iOS mobil cihazınızın donanımına yani kamerasına göre Full HD çekim yapabiliyor. 30, 60 ve 120 FPS desteği de bulunan Horizon Camera, sürekli fotoğaf ve video çekimleri yapan iPhone ve iPad sahipleri için oldukça ideal bir uygulama diyebilirim.

Uygulama ile gün batımı videolarını çok güzel bir şekilde çekebileceğinizi de not olarak buraya yazmam gerekiyor. Eğer bu uygulama yerine standart iOS kamerası ile çekim yaparsanız elinizin titremesi ya da oynaması sonucunda videolarınız ya da fotoğgraflarınız istediğiniz şekilde çıkmayabiliyor.

Gerçek zamanlı filtre ekleme özelliği sayesinde fotoğraf ve videoları çekmeden hemen önce istediğiniz filreyi belirleyerek önceden önizleme yapma şansı yakalıyorsunuz.

Profesyonel, güçlü, gelişmiş ve ücretsiz bir kamera uygulaması olan Horizon Camera'yı hemen indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın bu sürümü tamamen ücretsiz fakat Premium almak isterseniz 5 TL civarında bir ücret ödemeniz gerekiyor. Ayrıca filigranları kaldırmak isterseniz de 2.50 TL civarı bir ücret ödemeniz gerekiyor.

YORUMLAR