Horizon 1.0 (ios)

Horizon

1.0
Horizon
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Horizon, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde sürekli olarak yatay videolar çekmenize olanak sağlayan kullanışlı bir uygulamadır.

Horizon, iOS mobil işletim sistemine sahip iPhone ve iPad gibi cihazlarınız yardımıyla yatay videolar çekmenize olanak sağlayan etkili bir uygulamadır. Cihazınızı nasıl tutarsanız tutun yatay videolar çekmeye devam edebileceğiniz uygulama video çekim ekranını sizin için otomatik olarak ayarlamaktadır.

Akıllı telefonunuzun hem ön hem de arka kamerasıyla yatay videolar çekebileceğiniz uygulama ile videolarınıza farklı filtreler ekleme şansına da sahipsiniz.

Video çekmek için telefonlarınızı yan çevirme uğraşından sizi kurtaran Horizon, telefonunuzu hangi açıyla tutarsanız tutun yatay videolar çekmeye devam edecektir.

Telefonunuz üzerinde yer alan jiroskopu kullanan uygulama, kayıt sırasından otomatik olarak çekim alanını düzenler ve sürekli olarak çektiğiniz yatay alanın yere paralel olarak kalmasını sağlar.

Horizon ile dikey video sendromuna bir son verebilirsiniz ve cihazınız portre modunda olsa bile yatay videolar çekmeye devam edebilirsiniz.