HorseWorld: Show Jumping 1.1 (ios)

HorseWorld: Show Jumping

1.1
HorseWorld: Show Jumping
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HorseWorld: Show Jumping, at çiftliğinde bulunan atları yetiştirmenizi ve onları eğitmenizi amaçlayan bir mobil oyundur.

Ata binmek oldukça zevklidir. Ama atları eğitmek ve beslemek binmesine oranla oldukça zor. iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz HorseWorld: Show Jumping oyunu size at eğitmeni olma fırsatı sunuyor. HorseWorld: Show Jumping oyunu ile birlikte atların nasıl beslendiğini ve nasıl eğitildiğini ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

HorseWorld: Show Jumping oyununda size birçok farklı ata sahip bir çiftlik veriliyor. Sizin bu çiftlikte bulunan atları beslemeniz ve onları eğitmeniz gerekli. Yalnız size verilen bu iş düşündüğünüz kadar kolay olmayacak. Atları besleyebilmek için öncelikle onların ne yediğini bilmeniz gerekli. Atları besledikten sonra ise onların bakımını yapmalı ve onları tımarlamalısınız. Her gün durmadan düzenli olarak bu işlemleri yapmanız gerekiyor. Atların kişisel bakımını yaptıktan sonra ise eğitim işlemine geçebilirsiniz. Atları eğitebilmeniz için onlara yakın olmanız lazım. Atların sizi yeteri kadar sevdiğine emin olduğunuzda onlara özel parkurlar hazırlamanız gerekiyor.

HorseWorld: Show Jumping oyununda bulunan tasarım menüsü ile birlikte atlara özel parkurlar hazırlayabiliyorsunuz. Bu parkurlar çeşitli atlama ve koşma engellerine sahip. Eğitimin ilk aşamalarında parkurları kolay bir şekilde hazırlamaya özen gösterin. Atlarınızın eğittiğinize emin olduğunuzda parkurları zorlaştırabilirsiniz.

Renkli grafiklere sahip olan ve oynanışı ile sizi oldukça eğlendirecek olan HorseWorld: Show Jumping oyununu çok seveceksiniz. Hemen şimdi HorseWorld: Show Jumping'i indirin ve siz de bir at eğitmeni olmaya başlayın.

YORUMLAR