How Much Salary

How Much Salary
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

How Much Salary ile farklı sektörlerde çalışan kişilerin maaşlarını öğrenebilir ve firmalar hakkında yorumlara ulaşabilirsiniz

How Much Salary iş arayanlar ve çalışanlar düşünülerek geliştirilmiş olan bir sosyal platformdur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan How Much Salary kullanıcılara farklı sektörlerde ve farklı şirketlerde çalışan kişilerin maaş bilgilerini sunuyor ve çalışanların birbirleri arasında iletişim kurmasını sağlıyor.

Özellikle iş değiştirenlerin ve iş arayanların en büyük dertlerinden biri çalışmayı düşündükleri yeni şirketin ne tür çalışma şartlarına sahip olduğunu ve maaşlarının ne seviyede olduğunu öğrenmektir. Bu tür bilgiler genelde iş görüşmelerinde paylaşılmıyor. İş değiştirme veya işe başlama gibi bir insanın hayatını doğrudan etkileyebilecek bir durumda bu tür bilgilerin paylaşılmaması ise anlam verilemeyen bir tavırdır. How Much Salary sayesinde bu tür iş hayatı ile ilgili olan "gerçek" bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

How Much Salary temelde kullanıcıların maaş bilgilerini ve çalışmış oldukları veya çalıştıkları firmalar hakkında yorumlarını paylaşmalarına imkan tanıyan bir sistem. Bu iş için herhangi bir kişisel bilginiz de paylaşılmıyor. Sadece seçeceğiniz kullanıcı adıyla platform üzerinde yorumlarınızı paylaşabiliyorsunuz.

How Much Salary kullanışlı bir arama özelliği ve filtreleme seçeneklerine de yer vermekte.

YORUMLAR