I, Viking 1.2.1 (ios)

I, Viking

I, Viking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I, Viking mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

I, Viking sahip olduğu grafik kalitesiyle ve eğlenceli oynanışıyla kolayca beğeninizi kazanabilecek aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan I, Viking'de tarihte önemli bir yere sahip olan viking seferleri konu alınıyor. Oyuncular bu seferlere bizzat katılarak kendi viking kahramanlarını yönetiyorlar ve köyleri yağmalamaya çalışıyorlar. Maceramıza başlarken seferlere katılacak viking kahramanları seçiyoruz, sonrasında ise denize açılarak uzak topraklara yolculuk ediyoruz.

I, Viking'de yer alan viking kahramanların herbiri farklı yeteneklerle donatılmışlar. Kimi vikingler dev cüsseleri ve büyük baltalarıyla düşman gruplarının arasında dalabiliyorlar. Kimi vikingler de kılıçları ve kalkanlarıyla güçlü düşmanlara karşı ayakta durabiliyorlar. Ziyaret ettiğimiz köylerde evlere girdiğimizde bu evleri yapmalamaya başlıyoruz ve para kazanabiliyoruz. Oyun boyunca kahramanlarımızı geliştirebilmemize de imkan veriliyor.

I, Viking'i dilerseniz tek başınıza hikaye modunda oynayabilir, dilerseniz online modda takımlar halinde diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Cell shade teknolojisini kullanan oyunların grafikleri göze oldukça hoş görünüyor.

YORUMLAR