Imojiapp

Imojiapp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Imojiapp ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir ifade oluşturma uygulamasıdır. Oluşturduğunuz ifadelerinizi mesajlarınıza ekleyebilir ve onları daha orijinal kılabilirsiniz.

Imojiapp tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz eğlenceli bir ifade oluşturma uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi artık mesajlaşmalar bile yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Kullanıcılar basit mesajlarını bile daha ilgi çekici kılmak için uğraş veriyor. Imojiapp de bu amaçla kullanabilecğeiniz işlevsel uygulamalardan bir tanesi. Piyasada zaten hali hazırda çok sayıda mesajlaşma uygulaması mevcut ve bunların hemen hemen hepsi kendine özgü ifadelerle geliyor. Fakat Imojiapp bu akıma katılmıyor ve daha orijinal bir çizgide ilerlemeyi seçiyor.

Bahsi geçen bu uygulamayı kullanarak herhangi bir fotoğrafı metin içerisinde kullanılabilir ifadeye dönüştürebilirsiniz. Ünlüler, hayvanlar veya kendi çektiğiniz fotoğraflardan ifadeler yaratabilirsiniz. Bunları dilediğiniz zaman mesajlarınızı kişiselleştirmek için kullanma şansına sahipsiniz.

Imojiapp uygulama marketlerde bolca bulunan meajlaşma uygulamalarına bir yenisini eklemek yerine hepsiyle uyum içinde çalışan bir k onsept yakalamaya çalışmış. Bu sayede tek bir uygulama ile kendi ifadelerinizi oluşturup ihtiyacınız olduğu zamanlarda kullanabilirsiniz. Kolay bir kullanım deneyimi sunan Imojiapp herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

YORUMLAR