Infinit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    72

  • Üretici

    Infinit International Inc

Infinit uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan diğer mobil cihazlarınıza medyalarınızı hızlıca gönderebiliyorsunuz.

Infinit uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin mobil cihazlarında yer alan video ve fotoğrafları kolayca diğer mobil cihazlarına ve hatta PC'lerine göndermelerini sağlayan ücretsiz bir uygulama olarak yayınlanmış durumda. Hem kolay kullanılabilen bir arayüze sahip olması, hem de dosya boyutu konusunda herhangi bir sınır koymaması sebebiyle sık sık elindeki medya öğelerini başka cihazlara aktarmak zorunda olan kullanıcıların hoşuna gidecektir.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken transfer için hangi medyaların gönderileceğini seçmek ve daha sonra gönderilecek cihazı da belirleyerek işlemi başlatmak. Hem internet üzerinden uzaktaki bir cihaza gönderi gerçekleştirebilen, hem de aynı ağa bağlı cihazlar arasında internet bağlantısını kullanmadan direkt transfer yapan uygulama, böylece cihazlar birbirine yakınsa internet kotasını veya hızını meşgul etmeden medya transferlerine izin veriyor.

Uygulamanın kullandığı bu sistem sayesinde onlarca gigabyte boyutundaki dosyayı bir kaç dakika içerisinde bir cihazdan ötekine aktarmak mümkün hale geliyor ve kablolarla uğraşma, önce PC'ye sonra da PC'den mobil cihaza dosya atma gibi zorlu işlemlerle başa çıkma gerekliliği ortadan kalkıyor.

Ancak dosya transferinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için her iki cihazda da Infinit uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Dolayısıyla acil durumlar için mobil cihazlarınızda uygulamayı hazır tutmayı unutmamalısınız.

Eğer mobil cihazlarınız arasında hızlı dosya transferine olanak tanımak istiyorsanız uygulamaya göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR