infltr 1.1 (ios)

infltr

1.1
infltr
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

infltr, fotoğraflarınızı güzelleştirmek adına bir filtre uygulaması arıyorsanız kendi alanında en iyilerden bir tanesi olan iOS uygulaması.

infltr, hemen hemen tüm mobil cihaz kullanıcısılarının cihazlarında birer tane bulundurduğu filtre ekleme uygulamalarından bir tanesi fakat bu uygulama diğer tüm uygulamalardan farklı olarak, eski ve klasikleşen filtreler yerine bir çok yeni ve binlerce sayıda filtreyi kullanıcılarına sunuyor.

Kullanımının son derece basit olduğu uygulama üzerinde tek yapmanız gereken fotoğrafınıza eklemek istediğiniz filtreyi seçmek ve bir kaç tuşa basmak. Bu kadar kolay şekilde beğendiğiniz tüm filtreleri çektiğiniz fotoğraflara uygulayabiliyorsunuz.

Uygulamanın en büyük özelliği ise zaman kaybını önlemek adına geliştirdikleri fotoğraf çekmeden filtre ekleme özelliği. Böylece filtrenizi seçerek fotoğraf çekimi yapabiliyor ve daha fotoğrafı çekmeden nasıl görüneceğini görebiliyorsunuz. Bu işlem fotoğrafı çektikten sonra filtre eklerken yaşayacağınız kararıszlığın önüne geçiyor ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlıyor.

Hem çok daha güzel fotoğraflar çekmenizi hem de bu işlemi daha hızlı yapmanızı sağlayan infltr uygulaması iPhone ve iPad sahipleri tarafından 1.99 Dolar karşılığında satın alınıp kullanılabiliyor. Böylesine güzel ve gelişmiş bir filtre ekleme uygulaması için fiyatının uygun olduğunu söyleyebilirim. Nedeni ise ücretsiz olarak bulacağınız filtre ekleme uygulamaları kısıtlı ve az sayıda filtre seçeneği sunuyor.

En çok Instagram üzerinde paylaşacağınız fotoğraflar için işinize yarayacak uygulamayı satın alarak denemelisiniz.

YORUMLAR