Injustice: Gods Among Us 1.4 (ios)

Injustice: Gods Among Us

1.4
Injustice: Gods Among Us
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,720

  • Üretici

    Warner Bros.

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz etkileyici bir dövüş oyunu arıyorsanız bu oyunu kaçırmayın.

Injustice: Gods Among Us iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz en kaliteli dövüş oyunlarından bir tanesi. Diğer konsollarda da çıkan ve kısa sürede oyuncuların çok sevdikleri oyunun en dikkat çeken yönü ise içerisinde çok sevdiğimiz süper kahramanların pek çoğunu barındırması.

Bu kahramanlar arasında yer alan isimlerden kısaca bahsetmek gerekirse Batman, Green Arrow, Cyborg, Harley Quinn, Nightwing, Superman, The Flash, Wonder Woman, Green Lantern ve pek çok diğer DC Comics kahramanını örnek gösterebiliriz. Ayrıca her bir karakterin alternatif tiplerinin de bulunması oyunu çok daha renkli hale getiriyor.

Tabii ki içeriğinin yanında oyunun grafiklerine de değinmemiz lazım. Akıllı telefonunuzun tüm nimetlerinden faydalanan oyun tam bir 3D deneyimi sunuyor. Hem karakterler hem de mekan tasarımları özenle tamamlanmış ve büyük bir uyum içerisinde görsel bir şölen sunuyor.

Oyunu oynadıkça edindiğiniz deneyimler ile karakterlerinizi geliştirebilir ve daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Dokunmatik ekranda bir dövüş oyununun zor olduğunu düşünüyorsanız Injustice: Gods Among Us'ın kontrolleri de hoşunuza gidecektir ve hiç bir zorluk olmadığını görmenize vesile olacaktır.

Yeni oyunlar arayışındaysanız kesinlikle es geçmemenizi ve eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır olmanızı öneriyorum.

YORUMLAR