InstaLocation

InstaLocation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InstaLocation, iPhone ve iPad'leriniz üzerindeki tüm fotoğraflarınızı düzenleyerek üzerlerine sticker yada yazılar ekleyebileceğiniz harika bir iOS fotoğraf editörü uygulamasıdır.

InstaLocation, fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi sevenlerin iPhone ve iPad'leri üzerinde severek kullanacağı türden bir iOS fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Fotoğraflarınızın çok sade olmasından yada normal görünmesinden dert yanıyorsanız bu uygulama sayesinde artık fotoğraflarınızı renklendirebilir ve çok daha şık hale getirebilirsiniz.

Birbirinden güzel yazı türlerinden beğendiklerinizi seçerek istediklerinizi fotoğraf üzerine yazmak yada farklı stickerları fotoğraf üzerine yapıştırmak InstaLocation ile oldukça kolay gerçekleşiyor. Bu özellikler dışında farklı temalar sayesinde fotoğraf düzenleme işlemlerinizi saniyeler içerisinde halledebilirsiniz.

Uygulama yeni çekeceğiniz fotoğraf ile birlikte daha önceden çekmiş olduğunuz fotoğrafları da düzenleme imkanı sunmaktadır. Ayrıca uygulama ile oluşturduğunuz tüm yeni fotoğrafları neredeyse tüm sosyal medya platformları üzerinde kolayca paylaşabiliyorsunuz. Dilerseniz arkadaşlarınıza e-posta ile de gönderebilirsiniz.

Uygulama da bulunan otomatik GPS sistemi sayesinde fotoğraflarınızı ayrıştırabilirsiniz. Bu özellikten yararlanmak için cihazlarınızın mevki belirleme servisinin açık olması gerekmektedir.

Özellikler:

  • 7 farklı fotoğraf teması
  • Kendi istediğiniz cümleleri fotoğraflara ekleme yada hazır yazıları ekleme
  • Otomatik GPS sistemi sayesinde fotoğraflarınızı ayrıştırma
  • Sosyal medya paylaşımları
  • Yeni çekilenler dışında daha önce çektiğiniz fotoğrafları da düzenleme imkanı

Sizde fotoğraflarınızı düzenleyerek ortaya çok daha güzel ve şık fotoğraflar getirmek istiyorsanız InstaLocation'u ücretsiz olarak indirerek bir göz atmanızı öneririm. Ayrıca uygulama içerisinden farklı fotoğraf temalarını ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz.

YORUMLAR