Instaplayer

Instaplayer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instaplayer, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir fotoğraf uygulamasıdır.

Instaplayer, iPhone ve iPad cihazlarınızda harika bir Instagram deneyimi yaşayabileceğiniz bir fotoğraf uygulaması. Apple TV'de dahil olmak üzere tüm iOS cihazlarınızda mükemmel bir Instagram deneyimi yaşatan uygulama özellikleriyle göz doldurmasına rağmen ücret konusunda biraz sınıfta kaldı. Yine de dilerseniz bu güzel uygulamayı daha ayrıntılı inceleyelim.

Öncelikle Instaplayer uygulamasının Instagram ve daha fazlası sloganıyla hareket ettiğini vurgulamam gerekiyor. Zira her fotoğrafın temsil ettiği ana değer veren bir ekip tarafından geliştirildi ve her fotoğrafın etrafında bir müzik, bir şiir dönmesi gerektiğini düşünüyorlar. Etkileyici mi? Kesinlikle öyle. Peki nedir onu bu kadar etkileyici kılan özellikler? Bana kalırsa önemli 4 büyük özelliği var.

Polaroid tarzı anlık baskı: Bunun sayesinde fotoğraflarınızı güzel bir 3D polaroid tarzı animasyona çevirebilirsiniz.
InstaRemote: Bir kablosuz uzaktan kumanda ile iOS cihazınıza bağlanıp herhangi bir Apple TV'den tüm fotoğraflarınızı ve projelerinizi özelleştirebilir, tüm sosyal deneyiminizi buradan yaşayabilirsiniz.
Klasik müzik çalar: Fotoğraflarınıza ses eklemenize yardımcı olur. Nostaljik bir tat katar.
iCloud: Tüm içeriklerinizi ve arama filtrelerinizi iOS cihazlarınız arasında senkronize eder.

Sadece bunlar değil tabii. Ücretli olmasının ve bu kadar pahalı olmasının hakkını veren bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Instagram hesabını daha interaktif bir şekilde kullanmak isteyenlerin denemesini tavsiye ediyorum.

YORUMLAR