Intro Designer Lite 1.50 (ios)

Intro Designer Lite

Intro Designer Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Intro Designer Lite, videolarınız için etkileyici giriş ve bitiş sahneleri hazırlayabileceğiniz kullanımı kolay bir iOS uygulamasıdır.

Intro Designer Lite, iMovie projeleriniz için giriş shaneleri hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak videolarınız için profesyonel giriş bölümleri hazırlayarak dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere, güzel ve ilgi çekici videoların başında introl denilen giriş bölümleri yer almaktadır. Bu bölümü oluşturabilmek için Intro Designer Lite uygulamasını kullanabilirsiniz. Hazır şablonlardan birini seçerek başlayacağınız işlemde, isteklerinize göre düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Bu aşamadan sonra hazırladığınız intro videonuza eklenmek için hazır hale gelmektedir. Sadece intro hazırlamanızı sağlayan uygulama ile hazırladığınız introları videolarınıza eklemek için farklı bir video editörü uygulaması kullanmanız gerekmektedir.

Uygulama içerisinde bulunan tüm hazır şablonlara özel sesler ve efektler bulunmaktadır. Fakat bu hazır ses ve efektleri düzenlemek tamamen size bırakılıyor. Yazıların türü, yeri, boyutu sizin istekleriniz doğrultusunda değiştirilebiliyor. Uygulamanın en etkileyici özelliği ise HD videolar oluşturabilmesidir.

Özellikler:

  • Varolan fotoğraflardan seçme veya yei fotoğraf çekme
  • Hazır şablonlar üzerinde değişiklikler yapabilme
  • Yazı türü, boyutu ve yerlerini değiştirebilme
  • Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 5 farklı hazır şablon
  • Mükemmel animasyonlar hazırlama
  • Eğitim bölümünden yardım alma

YORUMLAR