Jaws Revenge

Jaws Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jaws Revenge inanılmaz eğlenceli bir aksiyon oyunudur

70'li yılların sinema hiti JAWS'ın katil köpekbalığı intikam için geri dönüyor!

Jaws Revenge, iOS işletim sistemi kullanan iPhone telefon ve iPad tabletlerinizde JAWS'ı kontrol ettiğiniz ve insanlardan intikamını almasına yardımcı olduğunuz resmi JAWS oyunudur. JAWS'ın kontrol edilemez öfkesi onu suyun altında ve su üzerinde yüzen, güneşlenen insanları, martıları, sörfçüleri ve hatta gemileri yemeye yönlendirmektedir.

Jaws Revenge'de ekranda soldan sağa doğru hareket eden JAWS'ı potansiyel yemlere doğru yönlendirmeli ve beslenerek hayatta kalmasını sağlamalıyız. Bu sırada denizdeki mayınlara dikkat etmemiz gerekiyor. JAWS'ın intikam için yapamayacağı hiçbir şey yok, yemlere ulaşabilmek için JAWS ile çılgın zıplayışlar gerçekleştirerek havadaki yemlere ulaşabilmeniz mümkün.

Jaws Revenge bize oldukça tatmin edici bir grafik kalitesi sunuyor. Ayrıca oyunun ses efektleri de oldukça hoş duyuluyor. Oyun oldukça kolay bir şekildeo ynanabiliyor ve kontroller oyunun akıcılığını bozmuyor. Tek parmağımızla kontrol edebildiğimiz JAWS'ı yemlere yönlendirmek için parmağımızı o yöne doğru hafifçe sürüklememiz yeterli.

Jaws Revenge bize oyunda ilerledikçe JAWS'ı geliştirebilme imnkanı da sunuyor. JAWS'ın dişlerini güçlendirebiliyor ve derisini zırh haline getirebiliyoruz. Bu geliştirmeler oyunda ilerledikçe işimize yaramakta; çünkü insanlar tehlikeyi farkettiklerinde ordular halinde üzerimize gelmeye başlıyor.

Eğer basit bir şekilde oynanabilen, bolca aksiyon ve eğlence sunan güzel grafik ve ses efektleriyle donatılmış bir mobil oyun arıyorsanız Jaws Revenge güzel bir seçenek olacaktır.

 

YORUMLAR