Jets

Jets
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6

  • Üretici

    KLM Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V

Jets'te kağıttan yapılma uçağımızla karton engelleri aşıp bölümü kısa sürede bitirmeye çalışıyoruz.

Jets, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri ve aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu keyifli oyunda kağıt uçağımızı kartondan yapılma engellerle dolu bir parkurda ilerletmeye çabalıyoruz. Bu esnada hem çok hızlı hem de çok dikkatli olmalıyız çünkü parkuru belirli bir sürede bitirmemiz gerekiyor.

Oyunda iki farklı mod mevcut. Bunlardan birisi tekli oyuncu görevleri üzreine kuruluyken diğeri arkadaşlarımızla oynamamıza izin veriyor. Bu sayede internet üzerinden arkadaşlarımızla rekabet edebiliyor ve aramızda çekişmeli bir yarışma ortamı yaratabiliyoruz.

Tekli oyuncu görevleri, arkadaşlarımıza karşı oynadıklarımız kadar eğlenceli olmasa da epey zorlu mücadeleler sunuyorlar. Görevler esnasında toplayacağımız güçlendiriciler ve bonuslar, rakiplerimize karşı hatırı sayılır bir üstünlük kurmamıza yarıyor. Dolayısıyla bonusları kaçırmadan toplamamız gerekiyor. Belirli bir seviyeyi geçtikten sonra yepyeni bölümler açılıyor.

Çocuksu atmosferine rağmen her yaştan oyunsevere hitap eden Jets, kaliteli grafikleri ve dinamik atmosferiyle boş zamanların favori oyunları arasında yer alabilecek düzeyde bir yapım.

YORUMLAR