Joe Dever's Lone Wolf

Joe Dever's Lone Wolf
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Joe Dever's Lone Wolf, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Bildiğiniz gibi rol yapma oyunları ilk olarak oyun kitapları şeklinde doğmuşlardı. Daha sonra dijital dünyaya uyarlanan bu oyunlar, oyunculara bambaşka dünyaların kapılarını açmaya başladılar.

Oyun kitabından, gerçek karaktere bürünüp oynayabildiğiniz oyunlara kadar çok yol alan bu kategorideki oyunlar hem stratejiyi hem aksiyonu zaman zaman da bulmacayı bir araya getiren oyun türleri oldular. Joe Dever's Lone Wolf da işte bu tarz oyunlardan bir tanesi.

Oyunda kendi karakterinizi yaratıyor, ona ekipmanlar topluyor, güçlerini geliştiriyor ve onu güçlü bir hale getirmeye çalışıyorsunuz. Bununla birlikte karşınıza çıkan düşmanlarla da savaşıyorsunuz. Fakat oyunu başarılı yapan etmenlerden bir tanesi aksiyon dolu sahnelerinin yanında işin içine kilit kırma, puzzle'lar çözme gibi strateji elementinin de eklenmesi olmuş diyebilirim.

Oyunun kendine özgü bir savaş sistemi var fakat bir kere çözdükten sonra çok fazla zorlanmıyorsunuz. Zaten oyunda 3 farklı zorluk seviyesi olduğu için hangi seviye oyuncu olursanız olun rahatça oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Bütün bunlara ek olarak gerçekten etkileyici, en ince detayına kadar dikkat edilerek geliştirilmiş grafikleri de sizi daha çok oyuna bağlıyor diyebilirim. Tabi ki bütün bunlar boyutunun çok yüksek olmasına sebep olmuş. Bunun hem olumsuz hem de olumlu yanları var. Telefonunuzda bir hayli boş yer olması gerektiğini söylemeliyim. Bunun yanında da bilgisayar oyunu kalitesinde bir oyun olduğunu da eklemeliyim.

Eğer siz de rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR