Jump'N'Shoot Attack 1.0 (ios)

Jump'N'Shoot Attack

1.0
Jump'N'Shoot Attack
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jump'N'Shoot Attack, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur.

Jump'N'Shoot Attack, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunudur.   Otomatik bir koşu oyunu da olan Jump'N'Shoot Attack'da amacınız yalnızca zıplamak ve ateş etmek, bazen de ikisini aynı anda yapmak.

Piksel art grafikleri sizi eski zamanlara götürecek ve nostalji yaptıracak olan oyunun, grafiklerine eşlik eden  8-bit müzikleri ve ses efektleri de oyunu çok daha eğlenceli kılmş diyebilirim. Arcade tarz platfom oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu beğeneceğinize eminim.

Oyunda Louis Lightfoot adlı bir karakteri canlandırıyorsunuz. Bence oyuna güzellik katan şeylerden bir tanesi de oyunun ana karakterinin kadın olması. Bu genelde oyunlarda nadir bulunduğu için oyuna bir farklılık katmış.

Oyunun konusuna göre dünyanın liderini acımasız uzaylılar kaçırmıştır ve siz de Louis Lightfoot ile oynayarak başkanı bu uzaylılardan kurtarmaya çalışıyorsunuz. Bunun için de yukarıda dediğim gibi otomatik olarak koşarken gerektiğinde zıplıyor ve gerektiğinde ateş ediyorsunuz.

Oyunun kontrolleri gayet kolay çünkü sadece iki düğme var fakat oyun o kadar da kolay değil. Çünkü karşınıza çeşit çeşit düşman ve engel çıkıyor. Oyunda 16 level var fakat çok fazla düşman olduğu için o kadar kısa sürmüyor.

Oyunda 4 farklı ve çılgın görünümlü dünya bulunuyor. Bu dünyalarda oynarken örneğin değerli taş toplama gibi görevleri yerine getiriyor ve bununla birlikte çeşitli eşyaları toplayabiliyor ve silahınızın özelliklerini yükseltebiliyorsunuz.

Rayman Jungle Run'ı da anımsatan bir oyun olan Jump'N'Shoot Attack'ı retro seven herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR