Jungle Adventures 2 10.5.4 (ios)

Jungle Adventures 2

Jungle Adventures 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlence dolu anlar bizleri bekliyor.

Rendered Ideas tarafından geliştirilen ve yayınlanan Jungle Adventures 2 ücretsiz bir macera oyunu olarak karşımıza çıktı.

Mobil platformda 10 milyondan fazla oyuncu tarafından keyifle oynanan yapım zengin hikayesine ek olarak kusursuz grafiklere sahiptir. Ses efektleri ile desteklenen mobil yapım da oyuncular ormanın derinliklerine ilerleyecek ve karşılarına çıkan engellere takılmadan yollarına devam etmeye çalışacaklar.

Mobil macera oyunları arasında oldukça popüler olan Jungle Adventures 2, geniş kitlesi ile oldukça eğlenceli bir dönemi geride bıraktı. 4.4 gibi bir inceleme puanına sahip olan yapım da oyuncular benzersiz hayvanlar ile da karşılaşacaklar. Oyun içerisindeki amacımızdan da söz edecek olursak karşımıza çıkan engellere takılmadan ilerlemek olacak. Ancak oyuncular ilerlerken bir yandan da karşılarına çıkan meyveleri toplamaya çalışacaklar.

Eğlenceyi ve aksiyonu bir arada sunan geliştirici ekip oyunu en son 27 Ağustos 2018’de güncelledi. Güncelleme ile de çeşitli hatalar ortadan kaldırıldı. Dileyen oyuncular ücretsiz olarak oyunu indirip hemen tadını çıkarabilirler.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR