Jusgramm

Jusgramm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jusgramm, iPhone ve iPad'leriniz üzerindeki resimlerinize yazılar ekleyerek Instagram üzerinden paylaşmanızı sağlayan güzel ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Jusgramm, Instagram veya diğer sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak istediğiniz resimlere renkli ve eğlenceli yazılar eklemenizi sağlayan oldukça başarılı bir iOS uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan fotoğraf uygulamasını resimlerinizi güzelleştirmek ve üzerlerine şirin mesajlar eklemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uygulama içerisinde yüzlerce arkaplan, çerçeve, sticker, yazı tipi ve renk bulunmaktadır. Sade ve kolay kullanıma sahip olan uygulama ile resimlerinizi tüm bu araçları kullanarak rahatlıkla güzelleştirebiliyorsunuz. Yeni oluşturduğunuz metin eklenmiş resimlerinizi Instagram üzerinden de anında paylaşabilirsiniz.

Resimlerinize eklediğiniz yazıların boyutunu ve rengini uygulamayı kullanarak değiştirebilirken, yazının fotoğraf üzerindeki konumunu belirleyebilir ve hatta yakınlaştırma bile yapabilirsiniz. Instagram fotoğraflarınızı düzenlemek ve yazılar eklemek için en hızlı ve en kolay kullanılan uygulamalardan biri olan Jusgramm, her iPhone ve iPad'de mutlaka bulunması gereken uygulamalardan bir tanesi. Hiç bir karışık ayarı bulunmayan uygulamayı kullanarak memnun kalacağınıza ve oluşturduğunuz resimleri beğeniceğinize eminim.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Jusgramm uygulaması hakkında fikir sahibi olmak için ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

YORUMLAR