Kamio

Kamio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kamio uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca eğlenceli fotoğraf capsleri hazırlayabilir ve fotoğraflarınıza stickerlar ekleyebilirsiniz.

Kamio uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının kendi capslerini hazırlamak için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Çok sayıda sticker ve yazı yazma, montaj hazırlama imkanına sahip olması sayesinde en eğlenceli görselleri elde edebileceğinizi de garanti edebilirim. Uygulamanın kolay kullanılır arayüzü ve hızlı çalışan yapısı ise caps işlemleri sırasında hiç zorlanmadan sonuçlar almanıza yardımcı oluyor.

Uygulamada kullanacağınız görselleri hem kendi galerinizde bulunan fotoğraflardan elde edebiliyor, hem de internet üzerinde bulunan fotoğraflara göz atarak uygulamanın içerisine alınmalarını sağlayabiliyorsunuz. Fotoğrafınızı seçtikten sonraysa tek yapmanız gereken uygulamanın içerisinde yer alan sticker koleksiyonu içerisinden seçim yapmak ve daha sonra yazılarınızı da ekleyerek sonuca ulaşmak.

Dilerseniz kendi fotoğraflarınızda yer alan öğeleri kullanarak yeni stickerlar da yaratabildiğiniz için bu konuda seçeneklerinizin neredeyse sınırsız olduğunu söyleyebilirim. Fotoğraflar üzerine uygulanan tüm etiket ve yazıların katmanlı olarak eklenmeleri sayesinde yerini beğenmediğiniz stickerlar üzerinde yer değişimi, yeniden boyutlandırma gibi işlemleri de arkaplan resmi üzerinde herhangi bir bozulma olmadan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra capsinizi hem galerinize kaydetmek için kullanabileceğiniz seçenekler hem de dostlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz sosyal medya ve iletişim uygulamalarına dair bağlantılar Kamio’da mevcut. Böylece hiç vakit kaybetmeden hazırladığınız görselleri arkadaşlarınıza gösterebiliyorsunuz.

Yeni ve etkili bir stickerlı caps yapma uygulaması arayanlar Kamio uygulamasına göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR