Keek

Keek
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad mobil cihazlarınızı kullanarak kolayca video çekmek ve bunları durum güncellemesi olarak arkadaşlarınızla paylaşmak için Keek'i kullanabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınızla en kolay yoldan videolar kaydetmek, izlemek ve paylaşmak istiyorsanız Keek uygulaması bunu en iyi şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Uygulamanın kullanıcıları hem birbirleri arasında videolarını paylaşabiliyorlar hem de tüm dünyaya çekimlerini gösterebiliyorlar.

Video durum güncellemelerinizi paylaşırken Facebook, Twitter, Tumblr, E-posta ve SMS yöntemlerini de kullanma şansınız var. Tamamen ücretsiz olan uygulama böylece son dönemlerde popüler olan video paylaşımları çok daha kolay hale getiriyor.

Video paylaşımlarının yanında yazılar da kullanabiliyor, videolara yorum atabiliyor, bildirimler alabiliyor, trend konuları görebiliyor, hem ön hem de arka kameranızı kullanabiliyorsunuz. Son zamanlarda popüler olan bu trende siz de katılmak istiyorsanız kullanımı en kolay video paylaşım uygulamalarından birisi olan Keek'i sakın pas geçmeyin.

YORUMLAR