Kelimelik 1.5 (ios)

Kelimelik

1.5
Kelimelik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    6,192

  • Üretici

    He2 Apps

Kelimelik, dünyanı en popüler kelime oyunu olan Scrabble'ın Türkçe versiyonu olarak iPhone ve iPad'lerimiz ile oynayabileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır.

Kelimelik, iPhone ve iPad'lerimiz üzerinden oynayarak oldukça keyifli vakit geçirmemiz sağlayabilecek olan iOS kelime oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın en popüler kelime oyunu olan Scrabble'ın yeniden yorumlanmış ve Türkçe versiyonu diyebileceğimiz Kelimelik oyunu çok eğlenceli.

Oyun genel olarak elinizdeki harfleri kullanarak oyun tahtası üzerinde yeni kelimeler üreterek, üretkenliğinizin karşılığını puan olarak almak üzerine kurulu. Tabi oynarken yapacağınız akıllı hamleler ile ekstra puan kazanabilir ve rakiplerinizi yenebilirsiniz. Oyundaki bonus karelerin üzerlerine yazacağınız kelimeler sayesinde çok yüksek puanlara ulaşabilirsiniz.

Oyuna giriş yaptıktan sonra ister rastgele bir oyuncu ile, isterseniz kullanıcı adını bildiğiniz bir arkadaşınız ile isterseniz de Facebook üzerindeki arkadaşlarınız ile hızlıca oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Oyundaki kelimeler için Türk Dil Kurumu'nun Türkçe sözlüğü referans olarak alınmış. Hesabınıza birden fazla cihaz üzerinden bağlanarak dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde oyunu oynamak mümkün. Aynı anda 20'ye kadar oyun açarak beklemeden oyun oynama keyfini yaşayabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde karşıdaki oyuncular ile sohbet ederek yeni arkadaşlıklar kurabilir ve oyunu oynarken aynı zamanda müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. Oynadığınız oyunları listeyebildğiniz Kelimelik uygulamasında, online olmasanız bile gelen bildirimler sayesinde sıranın size geçtiğini yada kazanıp kaybettiğinizi öğrenebiliyorsunuz.

Oyun içerisindeki mağazayı kullanıp Pro üyelik satın alarak reklamların kapanmasını sağlayabilir, ayrınltılı istatistikleri görüntüleyebilir, farklı pro görünüme geçebilir, harf sayacı özelliğini kullanabilir ve aynı anda oyun açma sayısını 50'ye çıkartabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Kelimelik uygulamasını mutlaka indirerek ister arkadaşlarınız ister rastgele oyuncular ile dilediğiniz an oynayarak sınırsız eğlenebilirsiniz.

YORUMLAR