Kingdoms & Lords 1.1.6 (ios)

Kingdoms & Lords

Kingdoms & Lords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdoms & Lords, ortaçağ temalı bir strateji ve simülasyon oyunudur.

Kingdoms & Lords, hem iPhone hem de iPad’lerde oynanabilen ortaçağ temalı bir şehir kurma oyunudur. iPhone 5 için optimize edilen oyunlar arasında yer alan strateji türündeki oyun, çevrimiçi dünyada geçiyor ve sürükleyici yapısıyla dikkat çekiyor.

Kingdoms & Lords ( Krallıklar ve Lordlar) oyununda köyünüzü inşa edip, geliştiriyor ve ilerledikçe güç kazanan ordularınızla Barbarlara karşı mücadele ederek, köyünüzün güvenliğini sağlamaya çalışıyorsunuz. Topraklarınızı geliştirerek, ekinlerinizi büyüterek, hayvan yetiştirerek para ve yiyecek kazanabilir, krallığınızı geliştirebilirsiniz. Binaları yüksetebilir, yeni binaların kilidini açabilir ve kapasitelerini yükseltebilirsiniz. Slahlarınızı güçlendirerek ordunuza yatırım yapabilir, Barbar kuvvetlerini ezerek geçebilirsiniz.

Geliştiriciliğini popüler strateji oyunlarının bilinen ismi Gameloft’un üstlendiği ortaçağ strateji oyununda ekononimizi günlük olarak idare ediyorsunuz. Üretim sistemini en iyi duruma getirerek gelirinizi artırabilir, ünitelerinizi güçlendirebilir, karşı orduların kaynaklarını tüketebilirsiniz. Online dünyaya giriş yaparak arkadaşlarınıza meydan okuyabilir, en güçlü orduya sahip olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlik olup, krallıklarına yardım etmeniz de mümkün.

Kingdoms & Lords, ortaçağ atmosferini başarılı bir şekilde yansıtan hem tabletinizde hem de telefonunuzda uzun süre sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun.