Knight Slinger

Knight Slinger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Knight Slinger, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak dikkat çekiyor.

Knight Slinger, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Oldukça ilgi çekici bir oyun olarak karşımıza çıkan Knight Slinger'da sürekli olarak mücadelelerin içerisine giriyorsunuz.

Mücadele gücü yüksek bir oyun olarak karşımıza çıkan Knight Slinger, karakterlerin geliştirilmesi ve farklı savaşlara katılmasını temel alan bir rol yapma oyunu olarak dikkat çekiyor. Farklı bir kurguya sahip olan oyunda kargaşaya son veriyor ve huzurun yayılmasının sağlıyorsunuz. Eşsiz savaşların gerçekleştiği oyunda zorlu rakiplerle mücadele ediyor ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oyunda ön saflara ilerledikçe işler zorlaşıyor ve daha zorlu mücadelelere girişiyorsunuz. Oyunu arkadaşlarınızla da oynayabilir ve onlarla mücadele edebilirsiniz. Farklı ekipmanların ve 500'den fazla karakterin yer aldığı Knight Slinger'da fantastik oyun mekanlarında ilerliyorsunuz. Savaşların bitmediği bu oyunu mutlaka denemelisiniz. 

Mücadele gücü yüksek olan Knight Slinger'da savaşlara da doyuyorsunuz. Gerçekçi grafikleri ve heyecan verici müzikleriyle de Knight Slinger sizi oyunun içerisinde gibi hissettiriyor.

Knight Slinger oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR