Kong

Kong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kong uygulamasını kullanarak kendi GIF'lerimiz oluşturabiliyor ve sosyal medya üzerinden arkadaşlarımızla paylaşabiliriz.

Kong, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz bir GIF oluşturma uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde eğlenceli GIF görseller oluşturabiliyor ve arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

Uygulamanın kullanım özellikleri son derece pratik. Fotoğraf düzenleme ve paylaşma uygulamalarına aşina olanlar için hiçbir zorluk teşkil etmeyeceğini düşünüyorum. Kong'da birçok farklı filtre seçeneği sunuluyor.

Bu filtrelerden istediğimizi seçerek GIF'imize ekleyebiliyoruz. Buna ek olarak GIF'lere metin ekleme şansına da sahibiz. Oluşturduğumuz görsellere uygun yazılar yazarak onları daha ilgi çekici bir hale getirebilir ve kendimizi daha etkin bir şekilde ifade edebiliriz.

Bu tarz bir uygulamada görmeyi istediğimiz paylaşım seçenekleri Kong'ta da sunuluyor. Oluşturulan GIF'leri farklı sosyal medya hesaplarımız üzerinden çevremizdekiler ile paylaşabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Kong, kendi GIF'lerini oluşturmak isteyen kullanıcıların seveceği türden bir yapım.

YORUMLAR