LAWLESS

LAWLESS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LAWLESS, etkileyici görünüme ve heyecanlı bir oyun yapısına shaip ücretsiz iOS aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

LAWLESS, en iyi aksiyon oyunları arasında yer alan ücretsiz ve heyecanlı bir iOS oyunudur. Mermilerin havada uçuştuğu oyunda, aksiyon ve adrenalin bir an olsun durmuyor. Oyun içerisinde düşmanlarınızı vurmak için ekranda onların üstüne dokunmalısınız. Ayrıca silahınızın mermisi bittikçe, saklanarak yenileyebilirsiniz.

Oynanışından ayrı olarak, sahip olduğu grafikler ile oyuncuları etkilemeyi başaran Lawless'da mermi ve patlama efektleri mükemmel. Bu derece yüksek grafik kalitesi ile çok az sayıda oyunda karşılaşabiliyoruz.

Oynamayı öğrenmek oldukça basit. Oyun içerisinde yer alan bölümler ortalama 1'er dakika sürecek şekilde hazırlanmış ve geçemediğiniz bölümlerde arkadaşlarınızdan yardım isteyebiliyorsunuz. Bunun dışında size yardım edecek ortaklar kiralayarak bölümleri daha rahat geçebiliyorsunuz.

Ücretsiz olmasına rağmen sizi gereksiz ve sıkıcı reklamlar ve bildirimler ile bunaltmayarak, herhangi bir oyuniçi alışveriş yapmanız için zorlamamktadır. Oyunun tek eksiği ise bir hikayesinin bulunmaması. Bu yüzden birbiri ile bağlantılı olmayan bölümlerde amacınız sadece düşmanlarınızı yok ederek bir sonraki bölüme geçmektir.

Gerek oyun özellikleri gerekse grafikleri ile oyuncuları etkilemeyi başaran Lawless'ı, iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.