League Of Angels

League Of Angels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

League of Angels, iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirebilecekleri bir RPG.

League of Angels, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir RPG.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, iOS için rol yapma oyunu arayan tüm oyunseverlerin göz önünde bulundurması gereken bir yapım. Kaliteli görselleri ve oyun derinliği ile beğenimizi kazanan League of Angels'ta karşımıza çıkan iblis ordusunu yenmeye çalışıyoruz.

Söz konusu bu iblis ordusunu yenmek amacıyla kullanabileceğimiz çok sayıda karakterimiz var. Oynayış tarzımıza en uygun olanları seçip harekete geçebiliyoruz. Bu noktada dikkatimizi çeken ve epey hoşumuza giden bir ayrıntı var. Karakterlerimizi dilediğimiz gibi güçlendirme ve kişiselleştirme şansına sahibiz. Bu sayede onları hem güç hem de görünüm olarak geliştirebiliyoruz.

League of Angels'ta kullanılan görseller bu kategoride yer alan pek çok oyundan ötede bir kaliteye sahip. Görsellerin kalitesine ek olarak savaşlar sırasında ortaya çıkan animasyonlar da kalite algısını bir adım öteye taşıyorlar.

Oyuncular arasında etkileşim şansı sunan League of Angels'ta başka oyuncularla iletişim kurabiliyor ve onlarla birlikte savaşlara katılabiliyoruz. Arkadaş edinme imkanı da cabası. Eğer RPG türüne bir nebze olsun merakınız varsa League of Legends sizi memnun edecektir.