Legendary Heroes 1.9.4 (ios)

Legendary Heroes

Legendary Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    169

  • Üretici

    Monstro

Legendary Heroes hızlı ve heyecan dolu bir arena oyunudur

Legendary Heroes, strateji ve gerçek zamanlı aksiyonu güzel bir şekilde birleştiren, iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone'larınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz LoL benzeri bir MOBA oyunudur.

Legendary Heroes şu sözlerle herşeye giriş yapıyor:

"Her savaş kendine ait kahramanlara sahiptir...

Bu kahramanlardan bazıları efsanelere dönüşmektedir. "

Legendary Heroes bizi kıyasıya mücadelelerin yapıldığı dünya çapında savaşlara davet ediyor ve süper kahramanları kontrol etmemize imkan tanıyor. Oyun oldukça hızlı ve akıcı maçlara ev sahipliği yapmakta. Oyunun kontrolleri oldukça rahat bir şekilde oyunu oynamamıza izin veriyor. Oyunda kendine has yeteneklere sahip birçok farklı kahraman yer almakta. Bu kahramanlar 4 adet özel yeteneğe sahip ve bu yetenekleri maçlar sırasında doğru yerde ve doğru zamanda kullanarak rakiplerimizi alt etmemiz gerekiyor.

Legendary Heroes kaliteli grafiklere sahip. Oyun akıcı bir şekilde oynanabiliyor ve bolca eğlence sunuyor. Oyunda belli aralıklarla yeni kahramanlar eklenmekte ve oyuna zenginlik katılmakta. Legendary Heroes eğer bu tarzda oyunları seviyorsanız hoşunuza gidecek bir seçenek olacaktır.

 

 

YORUMLAR