Legends at War

Legends at War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legends at War ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Legends at War iOS işletim sistemlerine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde ücretsiz olarak oynanabilen çoklu oyuncu altyapısına sahip bir rol yapma oyunudur. 

Bizi Orta Çağ'da geçen bir hikayenin ortasına atan oyunda kaosun hakim olduğu topraklarda kendi hükümdarlığımızı ilan etmeye çalışıyoruz. Güç sahibi olan bir aileden gelmediğimiz için önümüzdeki tek yol gücü savaşarak elde etmektir. Bu iş için maceralarımız boyunca eşsiz yeteneklere sahip olan kahramanları ordularımıza katmalı ve korkunç canavarlarla yüzleşerek diğer oyuncuların ordularını mağlup etmeliyiz.

Legends at War'da kılıç ve kalkan savaşlarının yanında büyü ve ejderhalar gibi birçok fantastik öğe de yer alıyor. Oyunda diğer oyuncularla birleşerek savaşlara katılabildiğimiz gibi başka oyunculara karşı da savaşabiliyoruz ve zafer kazandığımızda düşmanlarımızın kahramanlarını kendi saflarımıza çekebiliyoruz. Loncalar kurarak loncalara katılabilmemizi mümkün kılan Legends at War oyunda ilerledikçe birliklerimizi kuvvetlendirebilmemize izin veriyor.

Legends at War'de birçok büyülü ve gizemli eşyayı keşfedebilmemize olanak verilmiş. Eğer rol yapma oyunlarından hoşlanıyorsanız Legends at War güzel bir seçenek olacaktır.

 

YORUMLAR