LEGO Juniors Create & Cruise 2.0.0 (ios)

LEGO Juniors Create & Cruise

LEGO Juniors Create & Cruise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO Juniors Create & Cruise, çocuklarınızın düşündükleri herşeyi yapmasını sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir iOs uygulamasıdır.

LEGO Juniors Create & Cruise, özellikle 4 ile 7 yaş arasındaki çocuklar için geliştirilen ücretsiz bir iOS Lego oyunudur. Oyunda çocuklarınız istediği herşeyi yapabilmeleri için tamamen özgürdürler. İster araba isterlerse binalar yapabilirler. Oynadıkça altın kazanılan oyunda, bu altınları kullanarak yeni Lego setlerinin kilidini açabilirsiniz.

Bir çok eğlenceli animasyon ile dolu oyunun şarkıları da aynı şekilde oldukça eğlenceli. Genel yapısı itibariyle çocuklarınızı etkileyecek olan oyunda, çocuklarınız kaflarında ne varsa Lego parçaları ile inşa edebilecek. Diğer benzer uygulamaların aksine LEGO Juniors Create & Cruise tamamen ücretsizdir ve herhangi bir uygulama içi satın alma işlemi bulunmuyor.

Renkli ve 3 boyutlu grafiklere sahip olan oyunun kontrol sistemi de oldukça basit. İstediğiniz herşeyi yapmakta özgür olduğunuz oyun sayesinde çocuklarınızın yaratıcılıkları gelişebilir. Örneğin, çocuğunuz tekerlek yerine ayaklı bir araba yapabilir yada farklı görünen bir uçak oluşturabilir. Çocuklarınızın iPhone ve iPad'leriniz üzerinden eğlenmesini istiyorsanız, LEGO Juniors Create & Cruise oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve onlarla birlikte sizde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

YORUMLAR