LEGO Ninjago Shadow of Ronin 1.0 (ios)

LEGO Ninjago Shadow of Ronin

1.0
LEGO Ninjago Shadow of Ronin
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO Ninjago Shadow of Ronin mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunu

LEGO Ninjago Shadow of Ronin oyunculara kahraman bir ninja olabilme ve samuraylarla savaşabilme imkanı veren aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir ninja oyunu olan LEGO Ninjago Shadow of Ronin'de Ninjago evrenine konuk oluyoruz ve hafızaları silinen ninjaları kurtarmaya çalışıyoruz. Oyunun hikayesi Ronin'in emrindeki karanlı samuray ordusuyla birlikte efsanelere konu olmuş Obsidyen Kılıcı'nı ele geçirmesiyle başlıyor. Bu büyülü silah hedeflerinin hafızasını silebilmekte. Bu yolla birçok ninjayı etkisiz hale getiren Ronin son hamleyi yapmak için hazırlanıyor. Fakat halen aşması gereken bir engel var; o da biziz.

LEGO Ninjago Shadow of Ronin'de ninjaların hafızalarını geri kazanmaları için uzun bir serüvene atılıyoruz. Maceramız boyunca farklı mekanları ziyaret ederken çeşitli uçan yaratıkların üzerinde seyahat edebiliyoruz. Oyunun grafiklerinin başarılı, kontrollerinin ise kolay olduğu söylenebilir. Oyunu farklı kontrol sistemlerinden birini seçerek oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR