LEGO Ninjago Tournament

LEGO Ninjago Tournament
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir aksiyon oyunu arıyorsanız uzak doğu dövüş sanatlarını arena içinde rakiplerinize karşı uygulayabileceğiniz bir oyun var.

Turnuva usulü yapılan savaşlarda bir gladyatör profesyonelliğiyle vicdanınızı kenara atarak savaştığınız bir oyun olan LEGO Ninjago Tournament, adından da anlaşılacağı gibi, LEGO karakterleriyle oynadığınız bir oyun. 10 seneyi aşkın bir süredir oyun piyasasına farklı bir renk getiren LEGO, bu zaman içerisinde birçok eğlenceli oyunu bizlere takdim etmeyi başardı. Bu başarının arkasında ise kullanmış olduğu farklı IP hakları da var. Bu kez de aksiyon dolu bir oyun ile kazanmanın şart olduğu bir oyun ile karşı karşıyayız.

Ninjago televizyon dizisinin karakterleriyle dolu olan bu LEGO oyununda uzak doğu dövüş sanatınızı tehlikeli silahlarla bir araya getirip savaş sanatında üst noktaya ulaşmanız gerekiyor. Bunun bedeli ise başka savaşçılarla olan büyük mücadeleler olacak. İlk başşta size bazı temel karakterler sunulurken zaman içerisinde ensei Garmadon, Snike ve Mindroid gibi sevilen karakterler de açılacak.

Oynarken RPG benzeri bir dinamikle seviye atlayabiliyorsunuz ve kazanmış olduğunuz her tecrübe puanı karakterinizi güçlendiriyor. iPhone veya iPad kullanıyorsanız ücretsiz olan bu oyunu kaçırmamanızı öneririz. Mobil cihazlarda adrenalin yüklü oyunların sayısı az ve bu örnek onlardan bir tanesi.

YORUMLAR