Lenka 1.0.1 (ios)

Lenka

Lenka
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lenka tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz orijinal bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Lenka yaratıcı ve orijinal fotoğraflar çekmek isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama dünyanın en popüler fotoğrafçılarından olan Kevin Abosch tarafından Fransa’da geliştirilmiş.

Uygulamayı kullanarak siz de birbirinden göz alıcı siyah beyaz fotoğraflar çekebilirsiniz. Diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarında görmeye alıştığımız gibi Lenka’da da sosyal medya paylaşım desteği sunulmakta. Çektiğiniz ve düzenlediğiniz fotoğrafları direkt olarak Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

Lenka tamamen kullanıcı dostu ve sade bir arayüz sunmakta. Bu sayede çektiğiniz fotoğrafları düzenlerken hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız ve aklınızda yatan tasarımları dilediğiniz gibi aktarabileceksiniz.

Eğer siz de fotoğraf paylaşım platformlarını aktif olarak kullanıyorsanız ve bu hobiniz için kullanabileceğiniz kapsamlı ve orijinal bir uygulama arıyorsanız Lenka’yı mutlaka kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR