LensFlare 15.2 (ios)

LensFlare

LensFlare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LensFlare tamamen ücretsiz olarak indirilebilen pratik bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

LensFlare fotoğraf çekmekten keyif alan iOS kullanııcılarına hitap eden pratik bir efekt ekleme uygulaması olarak tanımlanabilir. Ücretsiz olarak sunulan bu fotoğraf düzenleme uygulamasını kullanarak çektiğimiz fotoğraflara parlama efektleri ekleyebiliyoruz.

Optik efektlerle zenginleştirilmiş olan LensFlare'da dört farklı aktegori altında toplanmış parlama efektleri mevcut. Doğal parlamalardan tutun da bilim-kurgu havası yaratan parlamalara kadar geniş kapsamda bir seçenek listesi sunuluyor.

Sunulan bu kategorilerdeki optik parlamaların ayarlarını dilediğimiz gibi düzenleyebiliyoruz. Parlama efektini eklediğimiz karşımıza temel ayarları yapabileceğimiz bir panel çıkıyor. Buradan hem renk hem de şiddet ayarlarını gerçekleştirebilmekteyiz. Kullanım olarak son derece basite indirgendiği için amatörler tarafından da rahatlıkla kullanılacaktır.

Genel olarak başarılı bir uygulama olan LensFlare son derece niş bir konu üzerine eğiliyor. Parlama efekti eklemekten başka bir özelliği olmasa da işini çok başarılı bir şekilde yaptığı için her fotoğrafçının cihazında bulunması gerekenler arasında adını zorlanmadan yazdırıyor.

YORUMLAR