VN Video Editor

VN Video Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,803
  • DOSYA BOYUTU 97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubiquiti Labs, LLC

VN Video Editor Android Uygulaması İndir: Android telefonlar için ücretsiz en iyi video düzenleme programı

VN Video Editor, vLog çekenler veya Instagram, YouTube gibi sosyal ağlarda video paylaşanlar için harika bir video düzenleme uygulaması. Tamamen ücretsiz olmasıyla öne çıkan video düzenleyicisinin sunduğu araçlarla bilgisayarda yaptığınız pek çok düzenlemeyi mobil cihazınızda yapabilirsiniz. Profesyonel ve de ücretsiz mobil video düzenleme uygulaması arıyorsanız VN Video Editor’ı tavsiye ederim.

Sadece Android platformunda 10 milyondan fazla indirilen ücretsiz video düzenleyici VN Video Editor, masaüstü video düzenleyiciler kadar güçlü ve hem yeni başlayanlar hem de profesyonel kullanıcılar için uygun. VN Video Editor ile yapabilecekleriniz:

VN Video Editor APKÖzellikleri

  • Kolay Düzenleme: Zaman çizelgesini yakınlaştırın/uzaklaştırın. Video klipleri bölmek, sürüklemek, silmek ve çoğaltmak için dokunun. Videoyu düzenleyecek zamanınız yok mu? Taslak olarak kaydedin, sonra kaldığınız yerden düzenlemeye devam edin.
  • Arka Plan Müziği Ayarlayın: Kendi müziğinizi ekleyin. Müzik ritmini belirleyin. Birden fazla video müziği ekleyebilir, süresini ayarlayabilirsiniz. Ücretsiz birçok müzik mevcut.
  • Harika Video Efektleri: Video hızını istediğiniz gibi değiştirin. Video klipler arasına geçişler ekleyin. 20’den fazla video filtresi mevcut.
  • Güçlü Altyazı Aracı: Zaman çizelgesine başlık slaytları, metin katmanları ekleyin. Yazı tipini, rengini, altyazı boyutunu değiştirin. Altyazı süresini ayarlayın.
  • Videoyu Kolayca Kaydedin ve Paylaşın: Videonuzu galerinize ekleyin. YouTube, Twitter, Facebook ve diğer platformlarda anında paylaşın.

VN Video Editor APK İndir

Google Play'de Android platformu için App Store'da iOS platformu için geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan VN Video Editor apk indir en iyi video düzenleme araçları arasında yer alıyor. Başarılı yapısı ile adından söz ettiren VN Video Editor apk yükle ile kullanıcılar kolay bir şekilde videolar düzenleyebilecek, videolara arka plan müzikleri ayarlayabilir, güçlü altyazı aracı ile altyazılar ekleyebilecek ve eğlenceli videolar yapabileceksiniz. Ücretsiz olarak piyasaya sürülen ve sürekli güncellemeler alan başarılı uygulama, sadece Google Play'de 10 milyondan fazla kez indirildi. Günümüzde 10 milyondan fazla kez indirilen ve dünyanın dört bir yanında kullanılmaya devam edilen VN Video Editor apk indir, ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor.