Lidow 1.83 (ios)

Lidow

Lidow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lidow uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kolayca efekt ve filtre uygulamaları yapabilirsiniz.

Lidow uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir fotoğraf filtreleme ve efektlendirme uygulaması olarak karşımıza çıktı ancak bunlara ek olarak fotoğraf düzenleme seçeneklerini de içerisinde barındırdığını eklemek gerekiyor. Her ne kadar düzenleme seçenekleri çok gelişmiş olmasa da temel düzeyde bir resim editörü arayanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede. Ücretsiz olarak sunulan ve arayüzüne alışmakta zorluk çekmeyeceğinize inandığım uygulamanın temel niteliklerine kısaca bir göz atalım.

  • Özel renk filtreleri
  • Katman efektleri
  • Işıklandırma efektleri
  • Döndürme ve yön değiştirme
  • Kırpma seçenekleri
  • Renk değiştirme filtreleri

Tüm bu temel efekt ve filtrelerin yanında, kullanıcılara parlaklık, kontrast, doygunluk, keskinlik gibi onlarca farklı ayarı daha düzenleme seçeneğini sunabilen Lidow, böylelikle acil fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme işlemleri için başvurulması gereken araçlardan birisi haline geliyor.

Fotoğraflarınız üzerinde tüm ihtiyaç duyduğunuz işlemleri gerçekleştirdikten sonra, onları dilerseniz cihazınıza kaydedebiliyor, dilerseniz de sosyal ağ hesaplarınızı yahut iletişim uygulamalarınızı kullanarak dostlarınızın da görmesini sağlayabiliyorsunuz.

Çalışması esnasında herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeyen ve performans sorunlarına sahip olmayan uygulama, diğer iOS uygulamalarının aksine küçük boyutuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni bir fotoğraf düzenleme uygulaması arayanlar uygulamaya bir göz atsınlar.

YORUMLAR