Looney Tunes Dash!

Looney Tunes Dash!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Looney Tunes karşımıza eğlenceli ve aksiyon dolu bir sonsuz koşu oyunu olarak çıkıyor.

"Çizgi filmler çocuklara göre" diyen birine bile Looney Tunes çizgi filmlerinden birini açsak eminim ki keyifle izler. Tüm zamanların en popüler çizgi film yapımları arasında yer alan Looney Tunes en sonunda mobil cihazlarımıza taşındı. Büyük küçük herkesin hayatında en az bir kere bile olsa izlediği Looney Tunes karşımıza bu kez eğlenceli bir mobil oyun olarak çıkıyor.

Zynga imzası taşıyan bu oyun, yapımcının diğer oyunları gibi sonsuz koşu oyunu dinamikleri üzerine kurulu. Oyunda kontrol edebileceğimiz karakterler arasında Bugs Bunny, Tweety, Road Runner ve diğer popüler Looney Tunes kahramanları yer alıyor.

Diğer sonsuz koşu oyunlarından görmeye alıştığımız gibi bu oyunda da kontrol ettiğimiz karakter üç şeritli bir yolda ilerliyor ve karşısına çıkan puanları toplamaya çalışıyor. Parmağımızı ekranda sürükleyerek karakterin gittiği şeridi değiştirebiliyoruz. Bu esnada karşımıza bize oyunu kaybettirecek potansiyele sahip engeller de çıkıyor. Büyük bir hızla bunlardan kaçmalı ve yolumuza devam etmeliyiz.

Canlı grafiklerin, kaliteli modellemelerin ve kusursuz çalışan kontrollerin kaliteyi bir adım ileri taşıdığı bu oyunu büyük küçük herkesin keyifle oynayabileceğini düşünüyorum.

YORUMLAR