Lords & Castles 1.34 (ios)

Lords & Castles

Lords & Castles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lords & Castles, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Lords & Castles, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Kendi hükümdarlığınızı kurabileceğiniz oyunda farklı klanlar kurarak zorlu savaşların içerisine girebilirsiniz.

Clash of Clans tarzı bir oyun olarak karşımıza çıkan Lords & Castles, kendi hükümdarlığınızı inşa ettiğiniz bir oyundur. Stratejik olarak oynanması gereken oyunda kendi tercihinize göre binalar inşa edebilir ve birimler yaratabilirsiniz. Krallığınızı inşa ettikten sonra geliştirebilir ve zorlu savaşların içerisine girebilirsiniz. Rakiplerinizden korunmak için çeşitli savunma kuleleri kurabilir ve tuzaklar inşa edebilirsiniz. Bölgenin en güçlü krallığı olmak için arkadaşlarınızdan da yardım alabilir ve güçlü bir klan kurabilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkan Lords & Castles'da diğer oyuncularla sohbet de edebilirsiniz. Ayrıca oyuna farklı cihazlardan giriş yaparak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Oyunun Özellikleri:

  • Yüksek kaliteli grafikler
  • Oyun içi sohbet imkanı
  • Farklı cihazlardan oynayabilme
  • İnşa sistemi
  • Farklı klanlar

Lords & Castles oyununu iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.