Lost in Harmony 1.1.1 (ios)

Lost in Harmony

Lost in Harmony
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    24

  • ÜRETİCİ

    Digixart Entertainment

Lost in Harmony mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir müzik oyunudur

Lost in Harmony içerisinde göze oldukça hoş görünen graifkler ve güzel bir hikaye barındıran bir mobil müzik oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefon ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Lost in Harmony'de sürükleyici bir hikaye müziksel bir şekilde anlatılmakta. Oyunda 2 genç kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanlarımızın hikayesi ise rüyalar üzerinde yer bulmakta. Bu hikayelerde bir yandan kaykayın üzerinde yol alırken diğer yandan bizi yakalamaya çalışan araçlardan kaçıyoruz, bu işi yaparken de ritmsel bir yol izliyoruz.

Lost in Harmony içerisinde ünlü bestelere yer veriliyor ve bu besteler kaçış maceramız esnasında bize eşlik ediyor. Ekranda şarkılar çalarken farklı işaretler çıkmakta. Bu işaretleri takip ederek ritme uygun bir şekilde hareket etmemiz gerekli. İşaretleri ne kadar isabetli bir şekilde takip ettiğimiz her rüya sonunda hesaplanıyor ve bize bir performans değerlendirilmesi sunuluyor. Rüyaları tamamladıkça oyunun sürükleyici hikayesinden kesitler ara sahneler şeklinde bize sunuluyor.

YORUMLAR