Lost Toys

Lost Toys
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lost Toys, kaybolan ve bozulan oyuncakları bulmak ve tamir etmekle uğraşacağınız eğlenceli ve harika bir iOS oyunu.

Lost Toys, eşi benzerine pek rastlanmayacak 3 boyutlu bir iOS bulmaca oyunu. Android versiyonu da bulunan oyun hakkında söyleyebileceğim tek negatif şey ise ücretli olması. Fakat bu tür kaliteli bir oyun için ödeyeceğiniz paranın karşılığını tamamen alacağınızı düşünüyorum.

Grafiklerinden müziklerine kadar en ince ayrıntılar ile hazırlanan oyunda, kaybolan, unutulan ve bozlan oyuncaklar ile oynuyorsunuz. Onları bularak, tamir ederek yada yeniden gün yüzüne çıkartarak tekrar geri gelmelerini sağlamalısınız.

Oyuncaklar üzerinde tamir ederken her açıdan bakarak detaylı çalışma yapma olanağı sunan oyunun şüphesiz en güzel yanı ise herhangi bir puan yarışı yada süre kısıtlaması olmaması. Aslında oyunların amacı genel olarak bir puan, yarış yada süre ile kısıtlanır. Fakat bu oyunda öle bir derdiniz tasanız yok. Kendinizi tamamen oyuna vererek oyuncaklar ile ilgilenebiliyorsunuz.

4 farklı seride bulunan toplam 32 bölümden oluşan Lost Toys'u çalıştırabilmeniz için en düşük iPad 2 yada iPhone 4S cihazına sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca oynayabilmek için ilk önce satın almalısınız.

Farklı ve heyecanlı bir oyun oynamak ve bu oyun ile birlikte eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız Lost Toys'u kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR