Lumber Jacked: Wood War Free

Lumber Jacked: Wood War Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lumber Jacked: Wood War Free aksiyon ve bulmaca oyunu dinamiklerini bir araya getiren eğlenceli bir platform oyunudur.

Aksiyon dolu bir platform oyunu arıyorsanız Lumber Jacked: Wood War Free’yi mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. iPad ve iPhone cihazlar üzerinde çalışabilen bu oyunda Joe ismindeki ormancının kontorlünü ele alıyoruz ve Bustin Beaver’a karşı koymaya çalışıyoruz. Bustin Beaver dediğimiz bu karakter son derece tehlikeli ve arkasında çok sayıda adamı var.

Oyuna ilk girdiğimizde dikkatlerimizi kaliteli grafikler ve detaylı bölüm modellemeleri çekiyor. Bu tarz kalitede grafik sunan gerçekten çok az oyun var ve çoğu zaten ücretli olarak sunuluyor. Kaliteli grafiklere ek olarak Lumber Jacked: Wood War Free’de hassas çalışan ve geri bildirimleri yeterli düzeyde olan kontroller kullanılmış. Açıkçası oyun hızlı bir atmosfere sahip olmasına rağmen kontroller mükemmel çalışıyor.

Aksiyon oyunu olmasına rağmen oyunda çok sayıda bulmaca oyunu öğesi de serpiştirilmiş. Bu sayede hem tekdüze olmaktan kurtuluyor hem de oyunculara daha zengin bir deneyim sunuyor. Eğer platform koşu oyunları ilginizi çekiyorsa bu oyunu kaçırmayın!

YORUMLAR