Macrocenter 1.0.9 (ios)

Macrocenter

Macrocenter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Market alışverişlerinizin kapıya kadar getirilmesini istiyorsanız, Macrocenter uygulamasından dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Macrocenter uygulaması ile iOS işletim sistemli cihazlarınızdan süpermarket alışverişlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Online market alışverişi yapabileceğiniz Macrocenter uygulamasında, markete gidip reyonlar arasında gezerek vakit kaybetme derdine son verebilmeniz mümkün. Kategoriler şeklinde ayrılan ürün gruplarını tek tek inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri, dilediğiniz adede kadar sepetinize ekleyerek siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişlerinizi kapınıza kadar getiren ve ister kapıda, isterseniz de güvenli bir şekilde online ödeme yapabileceğiniz Macrocenter uygulamasında, çeşitli yemek tariflerine de ulaşabilirsiniz. Bunların yanında Macrocenter özel ürün listelerini de sizlere sunan uygulamada kullanıcı girişi ekranında zamandan kazanmanız için parmak iziyle giriş seçeneği bulunuyor. Eğer siz de oturduğunuz yerden market alışverişi yapmak istiyorsanız, Macrocenter uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR