Mafia III: Rivals

Mafia III: Rivals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mafia III: Rivals mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir mafya oyunudur

Mafia III: Rivals, ünlü mafya oyunu serisi Mafia'nın resmi mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir RPG olan Mafia III: Rivals, 2016'nın en büyük hit oyunları arasında yer alan Mafia 3 ile bağlantılı bir hikaye sunuyor. Mafia III: Rivals'da da Mafia 3'ün hikayesinin geçtiği şehir olan New Bordeux'a konuk oluyoruz. Fakat bu sefer hikayeyi ana kahramanımız Lincoln Clay gözünden değil, kendi gözümüzden yaşıyoruz. Mafia III: Rivals bize bir mafya patronu olma imkanı veriyor. Oyunda kendi mafya örgütümüzü kurarak diğer mafyalarla savaşıp New Bordeux'un kontrolünü ele geçirmeye çalışıyoruz. Bu işi yaparken de Lincoln Clay gibi kahramanları ve farklı yeteneklere sahip mafya başlarını örgütümüze dahil edebiliyoruz.

Mafia III: Rivals'da oyuncular farklı üyeler seçerek bir mafya kadrosu oluşturuyorlar ve bu kadroyu şehir içindeki bölgelerin hakimiyetini ele geçirmek için görevlere gönderiyorlar. Mafya üyelerimizin herbirini silahlar, ekipmanlar ve araçlarla kuşatabiliyoruz. Kullandığımız bu silah, ekipman ve araçlar savaşlarda ne derece başarılı olduğumuzu da etkiliyor. Ayrıca kahraman geliştirme sistemi sayesinde savaşlara katıldıkça mafya üyelerimiz tecrübe kazanabiliyor ve seviye atlayabiliyor.

Mafia III: Rivals göze hoş görünen grafiklere sahip. Oyunun en güzel yönü ise online olarak oynanabiliyor olması; yani oyunda diğer oyuncuların mafya çeteleriyle karşılaşarak savaşabiliyoruz.

YORUMLAR