Magic Legion - Age of Heroes 1.11 (ios)

Magic Legion - Age of Heroes

Magic Legion - Age of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Legion - Age of Heroes, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Magic Legion - Age of Heroes, zevkle zaaman geçirebileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Zevkli bir oyun olarak karşımıza çıkan Magic Legion, yıkılmakta olan bir dünyanın yeni baştan inşa edilmesini konu alıyor. Oyunda birbirinden üstün yeteneklere sahip kahramanlar yer alıyor. Kahramanların sahip olduğu becerileri ve yetenekleri en iyi şekilde kullanarak düşmanlarınızı bozguna uğratmalısınız. 100'den fazla beceriye sahip olan oyunda binlerce kombinasyon yapabilirsiniz. Bol aksiyon ve savaş dolu Magic Legion'da en güçlü oyuncu haline gelmeniz gerekiyor. Bunun için oldukça dikkatli ilerlemeli ve kahramanlarınızı en iyi şekilde yönetmelisiniz. 10 adet mistik adada geçen savaşlarla oyunua sürekli bağlı kalıyorsunuz. Oyunda karakterinizi geliştirebilir ve daha güçlü hale de gelebilirsiniz. 

Magic Legion - Age of Heroes, oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR