Magic Popo

Magic Popo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zuma'ya benzerliğiyle dikkat çeken Magic Popo'da aynı renkli topları yan yana getirerek yok etmeye çalışıyoruz.

Magic Popo ücretsiz olarak indirebileceğiniz bağımlılık yaratan bir oyundur. Popüler oyunlardan Zuma'ya benzerliğiyle dikkat çeken Magic Popo'da son derece ilgi çekici ve heyecanlı bir oyun yapısı kullanılmış.

Fikrimi soracak olursanız bu oyunu en çok çocuklar sevecektir çünkü oyunda rengarenk grafikler ve canlı animasyonlara yer verilmiş. Oyunun amacı ise son derece basit; aynı renkteki topları yan yana getirerek yok etmek. Bunu başarabilmek için son derece hızlı ve atak olmamız gerekiyor zira oyun hayli hızlı akıyor.

Oyunda tam üç farklı zorluk modu bulunuyor. Seviyemize göre istediğimizi seçebiliyoruz. İlk başlarken kolay daha sonra ise zor modu seçmeniz akıllıca olacaktır. 4 farklı atmosferin bulunduğu Magic Popo gerçekten etkileyici bir arayüze sahip. Bu arada 4 farklı atmosferin her biri 20 bölüme sahip. Bu da oyunun kısa sürede bitmeyeceğine işaret ediyor. Kaliteli grafiklere eşlik eden etkileyici ses efektleri oyundan alınan keyfi artıran faktörlerden bir tanesi.

Zuma'yı oynayıp sevdiyseniz ve mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz benzer bir oyun arıyorsanız, Magic Popo tam size göre.