Marvel: Avengers Alliance 2

Marvel: Avengers Alliance 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    79

  • Üretici

    Marvel Entertainment

Marvel: Avengers Alliance 2, Marvel karakterlerinin yerine geçip süper kötülerle savaştığınız bir mobil oyun.

Marvel: Avengers Alliance 2, tüm Marvel karakterlerini bir arada görebileceğiniz ender mobil oyunlardan biri. iOS platformunda da ücretsiz indirilmeye sunularak bizleri şaşırtan yapımda aralarında Yenilmezler, Daredevil, Galaksinin Koruyucuları, Örümcek Adam, Demir Adam’ın da bulunduğu süper kahramanların yerine geçiyor ve kötü güçleri evrenden silme mücadelesi veriyoruz.

Hem iPhone hem de iPad’de oynanabilir olan çizgi roman stili görseller sunan oyunda sıra tabanlı oynanış hakim. Marvel karakterleri arasından favori üç ismi alıyor ve kurduğumuz takımla süper kötülerin karşısına çıkıyoruz. Oyun alanının altında listelenen menüden silahımı seçiyor, ardından düşmanı işaretliyoruz. Saldırımızdan sonra geriye çekilip savunmasızca bekliyoruz. Keşke birebir kapışmamız da mümkün olsaydı ancak serinin bu oyununda mümkün değil.

Ödüllü turnuvalar, günlük bonuslar kazandıran görevler de sunarak kendisine bağlayan oyunun tek kötü yanı ülkemizde henüz oynanamıyor olması. Kanada hesabı açarak oyunu indirip oynayabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız "iPhone ve iPad'de Bölge Kısıtlaması Olan Oyun ve Uygulamalar Nasıl İndirilir" blog yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR