Meganoid

Meganoid
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meganoid, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eski tür bir atari oyunu olarak Super Mario'ya benzerliği ile dikkatleri çeken eğlenceli ve heyecanlı bir iOS oyunudur.

Meganoid, 8-bit bir eski tür atari oyunu olarak karşımıza çıkan oldukça eğlenceli ve heyecanlı oynanışa sahip iOS aksiyon oyunudur. Nostaljik oyun tecrübelerinizi modern teknoloji ile bir araya getiren Meganoid, düzenlenebilir kontrol ayarları, görevler ve diğer özellikleri ile bir çok oyuncunun beğenisi kazanmış durumda.

Oyunda tehlikeli yaratıklar tarafından işgal edilmiş dünyayı kontrol ettiğiniz ufak çocukla kurtarmaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde tüm elmasları toplayarak bölüm sonuna gitmeniz gerekiyor. Bölümler içerisinde 2 farklı gizli görev bulunmaktadır. Bu görevleri bölümlerdeki tüm elmasları toplayarak ve size verilen süre içerisinde bölümleri bitirerek tamamlayabilirsiniz. Bu görevleri tamamladığınızda ise yeni karakterlerin kilitlerini açabilirsiniz.

OYunun standart kontrolleri sol, sağ ve zıplama. Fakat oyun kontrollerini kendi isteklerinize göre düzenleyebilirsiniz. Oyunun oynanışı ise herkesin bildiği Süper Mario oyunu ile neredeyse aynı demek yanlış olmayacaktır. Platformdan platforma zıplayarak dikenlerin üzerinden zıplamalısınız.

Oyunun grafikleri oyunun teması gereği oldukça eski oyunları andırmakta fakat bu tür oyunlarda aradığımız ilk şey grafikler olmadığı için grafikler hakkında olumsuz yorum yapmak gereksiz olacaktır. Oyunda kullanılan ses efektleri oldukça etkileyici diyebilirim.

Meganoid oyununu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek eski dönemlerde oynadığımız oyunları hatırlayabilir ve keyifli vakit  geçirebilirsiniz.

YORUMLAR