Mill Colour

Mill Colour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gelişmiş ve kapsamlı seçenekleriyle fotoğrafçılık konusunda tecrübe sahibi kullanıcıları hedefleyen Mill Colour tamamen ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Mill Colour ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulama marketlerde binlerce fotoğraf filtreleme uygulaması bulunsa da Mill Colour gelişmiş özellikleriyle diğerlerinden kolayca sıyrılıyor.

Temel olarak Mill Colour kullanıcılara çok sayıda kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Her ayrıntının tek tek ayarlanabiliyor olması uygulamayı benzersiz kılan detaylardan biri. Fakat bu ayarları yapabilmek için fotoğrafçılık konusunda tecrübe sahibi olmalısınız. Aksi halde yaptığınız düzenlemeler rastgele yapılan ve ilgi çekmeyen detaylardan öteye gitmeyecektir.

Mill Colour sahip olduğu tüm özellikleri kullanıcı dostu bir arayüzde sunuyor. Bu da düzenleme esnasında herhangi bir kafa karışıklığına yol açmıyor. Fakat belirttiğim gibi bu ayarlar bir hayli komplike ve diğer düzenleme uygulamaları gibi hazır kalıplar sunulmuyor. Eğer ileri seviyede bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız, Mill Colour sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Fakat daha temel seviye ve hızlı bir uygulama arıyorsanız Mill Colour biraz detaylı gelebilir.

YORUMLAR