Millionaire POP

Millionaire POP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Millionaire POP, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir puzzle oyunudur.

Millionaire POP, ardı arkası kesilmeyen Candy Crush benzeri yapımlar arasında yer alıyor ve bulmaca oyunu kategorisinde kendisine yer buluyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, ilk seviyeden itibaren bizden istenen para miktarlarına ulaşarak bonuslarla gelirimizi ikiye katlamaya çalışacağız. Her yaştan insanın keyifle oynayabileceği bu oyuna biraz daha yakından bakalım. 

Millionaire POP oyununa ilk girdiğinizde Facebook hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor ama misafir olarakta oyuna dahil olabiliyorsunuz. Başlangıçta birkaç bölüm tutorial yani size oyunu tanıtıcı bilgilerle devam ediyor ve alışmanız gerekiyor. Daha sonra en az hamleyle en çok parayı toplamaya çalışmalısınız. Öncelikle şunu belirtmeliyim, Millionaire POP muadili oyunlarıyla aşırı benzerlik gösteriyor fakat bu alanda oldukça popüler. Yani hiç yabancılık çekmiyorsunuz. 5 canınız var ve her bölümde size atfedilen görevlere ulaşmanız gerekiyor. Grafik ve oynanış açısından da oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. 

Benzer türde farklı deneyim yaşamak isteyenler Millionaire POP'u ücretsiz olarak indirebilirler. Nasıl bir büyüsü var bu tip bulmaca oyunlarının bilmiyorum ama başına oturduğunuzda gerçekten bağımlısı oluyorsunuz. Bu bağlamda denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR