Miss Hollywood Show Time 1.0 (ios)

Miss Hollywood Show Time

1.0
Miss Hollywood Show Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Miss Hollywood Show Time, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir çocuk oyunudur.

Miss Hollywood Show Time, sevimli hayvan dostlarımıza şıklık yarışında yardım ettiğimiz bir çocuk oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiz oyunda, moda anlayışınıza güveniyorsanız ve yaratıcı biriyseniz çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Özellikle çocukların iyi vakit geçirmesi için geliştirilen yapımı gelin biraz daha yakından inceleyelim.

Oyunun hikayesinden başlayalım. Miss Hollywood ve onun arkadaşları eskimiş bir hayvan barınağında yaşıyorlar. Bizim görevimiz de bu eskimiş barınağı daha iyi hale getirmek için onları şıklık yarışına tabi tutmak ve barınağı kasvetten kurtarmak oluyor. Evcil hayvanları yetenek gösterisine çıkarıp çeşitli ödüllerle bunu başarmaya çalışacağız.

Miss Hollywood Show Time oyununun özelliklerine gelince, farklı evcil hayvanların yetenek mücadelelerine tanıklık edeceğiz. Karakterlerimizin arasında, moda tutkunu Şivava Miss Hollywood, krallık beyaz kedisi Princess, hip-hop'çı tavşan Hop, hippi Daksund Daphne, rock yıldızı siyah kedimiz Allie bulunuyor. Bu macerada gerek top mücadelesinde nişancılığımızı konuşturuyor, gerekse şarkı söyleme yarışmasında şarkı söylüyoruz. Oyunda 60'dan fazla dekoratif ödül var. Bu ödüllerle eskimiş barınağımızı özelleştirebiliyoruz.

Çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bol ödüllü ve moda tutkunuzun fitilini ateşleyen bu oyunu denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR