MMX Racing 1.05.4316 (ios)

MMX Racing

MMX Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MMX Racing canavar kamyonlarla yarışlara katılabileceğimiz ve son derece gerçekçi grafik kalitesi sunan bir yarış oyunudur.

MMX Racing aksiyon dolu bir maceraya tanıklık edeceğimiz bir oyun. Canavar kamyonların devasa tekerlekleri altında ezilen pistlerde birbirinden tehlikeli hareketler ve sıçrayışlar yaparak en yüksek puanı almaya çalışıyoruz.

Benzersiz bir deneyim, grafik kalitesi ve fizik motoru sunan oyunda çok sayıda farklı kamyon bulunuyor. Bunlardan bize en uygun olanını seçtikten sonra oyuna başlıyoruz. Bu noktadan sonra çok dikkatli, hızlı ve çevik olmalıyız. Çok sayıda rakibe karşı mücadele ediyoruz ve bu zaman zaman zor olabiliyor.

15 farklı pistin yer aldığı MMX Racing'in en ilgi çeken noktası ise oyunseverlere araçlarını diledikleri gibi modifiye etme şansı veriyor olması. Bu özellik sayesinde aracınızı sürüş karakterinize göre özel olarak tasarlayabilirsiniz. Başarılı grafikler kullanan oyun bir süre sonra gerçekten bağımlılık yaratıyor.

Sıradan yarış oyunlarından sıkıldıysanız ve biraz daha sert bir şeyler arıyorsanız MMX Racing'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.